GWIAZDECZKI POKOJU

gwiazdeczkiDo czego zostały stworzone gwiazdeczki?

Zostały stworzone przez Boga, aby oświetlać i uczynić piękniejszym niebo w nocy. One służą także, by prowadzić ludzi, gdy się zagubią… Gwiazdy błyszczą, ponieważ odbijają w sobie światło, które pochodzi od Słońca!

Kim są Gwiazdeczki Pokoju?

Jesteśmy małymi gwiazdkami, które z dobrocią serca i w wypełnianiu naszych zobowiązań, świecą światłem Jezusa dla wszystkich ludzi i całego świata!

Nie jest ważne czy noc jest bardzo ciemna. Gwiazdeczki zawsze będą błyszczeć i będą dla świata znakiem nadziei i miłości Bożej!

Co robią gwiazdeczki?

Modlą się o pokój na świecie i czynią dzieła miłosierdzia 😉

Gwiazdeczki Pokoju jest to najmłodsza grupa Przymierza miłosierdzia skupiająca wszystkie dzieci bez względu na ich wiek;)

Spotkania odbywają się w środy na Marymoncie.

Zaczynamy razem z rodzicami w kościele wspólną Animacją i modlitwą, a następnie udajemy się do salek w domu parafialnym na spotkanie przeznaczone tylko dla dzieci 😉

Na spotkaniu mamy swoją formacje 😉 W szkole Maryi, która jest naszym wzorem uczymy się jak możemy odpowiedzieć na to wezwanie jakie kieruje do nas Bóg:  w domu, rodzinie, szkole, przedszkolu i we wspólnocie 😉

Aby wszystko czego się dowiedzieliśmy przyniosło owoce modlimy się razem zamykając wszystkie nasze sprawy i intencje Dziesiątką Różańca Świętego (w domu staramy się odmawiać codziennie 10 Zdrowaś Maryjo w intencji Pokoju na Świecie, ale my Gwiazdeczki jesteśmy jeszcze małe dlatego rodzice nam w tym pomagają) tym samym włączając się razem z nami w tą piękną misję powierzoną nam przez Maryję).

Potem bawimy się i jemy jakąś pyszną przekąskę bo przy omawianiu takich ważnych spraw człowiek zawsze robi się głodny!

Niedługo będziemy spotykać się również w jedną sobotę w miesiącu, może połączymy to z jakąś ewangelizacją? Kto wie? Jedno jest pewne: Będziemy się świetnie bawić 🙂

Zapraszamy do dołączenia do nas:

Środa: godzina 19.00 Kościół na Górce ul. Gdańska 6a

Dołączyć można zawsze!!!

Za względów organizacyjnych prosimy rodziców o informację do środy włącznie o obecności lub nieobecności ich pociech na spotkaniu;)

Kontakt: 669 863 543 / gwiazdeczkipokoju@gmail.com

Zapraszamy 😉dzieciaczki_kreskowki