TEATRALNA

ARTYŚCI MIŁOSIERDZIA
KOLOR POMARAŃCZOWY

 

GRUPA TEATRALNA wraz z grupą ewangelizującą młodych i przygotowująca akcje uliczne zaproszenia na warsztaty naszej wspólnoty.

Poprzez sztukę pragniemy ukazywać Miłosierdzie Boga, jego Dobroć i Miłość do każdego z nas, to jak bardzo nas szuka, jak bardzo tęskni za nami, jak bardzo w nas wierzy…

Grupa przygotowuje scenki ewangelizacyjne, przedstawienia dla młodzieży i w przyszłości również dla dzieci. Poprzez sztukę zamierza prowadzić ewangelizację na ulicy wśród tzw. zabieganych warszawiaków, w autobusach, na placach, oraz wspierać ewangelizację w szpitalach, wśród dzieci z ubogich rodzin itp.

Nasza grupa teatralna powstała w lutym 2012 roku. Od początku przyświecał nam wspólny cel, by chwalić Boga poprzez sztukę.

Misericordia Fest

Jesteśmy głęboko przekonani, że Bóg chce mówić do człowieka również poprzez taką formę ewangelizacji. Nasze doświadczenie pokazuje również, że gdy wcielamy się w poszczególne role, sami zostajemy obdarowani wieloma łaskami i Bóg nie tylko posługuje się nami, by dotykać serc innych, ale niejednokrotnie porusza także nasze wnętrza. Poprzez tę posługę otwiera w nas wiele blokad, które powstały w naszych sercach pod wpływem życiowych wydarzeń, zabiera lęk, dzięki czemu możemy stawać się  narzędziami w rękach Ducha Świętego. Jest to piękna forma ewangelizacji połączona z zabawą!

Wszystkich chętnych, którzy lubią być zaskakiwani przez Ducha Świętego i mają w sercu pragnienie, by chwalić Pana poprzez teatr zapraszamy do nas!!! Odwagi! 🙂

CZAS: poniedziełek 19:30

MIEJSCE: ul. Gdańska 6 (MARYMONT – SALKI PARAFIALNE)

OSOBA ODPOWIEDZIALNA:
Beata Stasik: beatastasik7@gmail.com